Jesteśmy zespołem ludzi, którym możesz zlecić część swoich obowiązków, a my zrobimy to rewelacyjnie! Dla Ciebie!

Po co? Po to, abyś mógł się zająć czymś ważniejszym: rozwojem swojej firmy.  A my realizujemy zlecenia od Ciebie na czas.

Co będziesz z tego mieć? Wesprzemy Twoje działania, podrzucimy trochę nowych pomysłów i zainspirujemy do działania.  Nasza studnia pomysłów nie wysycha. A jak podsycha, to ją podlewamy. Szkolimy się, uczymy, czytamy, rozmawiamy, piszemy, nigdy nie stoimy w miejscu.

Wiemy co w ‚trawie piszczy’, gdy inni słuchają ‚w którym kościele dzwoni’. Skorzystaj z tego.

Dlaczego właśnie Pixel8? Bo zależy nam na tym, abyś dobrze wypadł na targach, czy spotkaniu biznesowym, gdzie każdy Twój potencjalny klient zobaczy Twoje katalogi, wizytówki, roll’upy, czy banery. Chcemy Twoja strona internetowa lub strona profilowa w social mediach przekonała i pozyskała dla Ciebie nowych klientów. Naszym celem jest dbanie o wizerunek Twojej firmy, aby był spójny na wszystkich nośnikach i mediach, przez co stał się rozpoznawalny  i zapamiętany. Zależy nam na tym, aby Twoje materiały marketingowe wyglądały profesjonalnie, były solidne, służyły Twoim klientom i Tobie. Nie lubimy sztampy, ale też nie pozwolimy sobie na zbędną ekstrawagancję (chyba, że jej potrzebujesz, aby wyróżnić się w gąszczu podobnych firm).

Dobry marketing, to taki który się opłaca. Bez marnowania czasu i pieniędzy.

Nie rozrzucamy Twoich projektów pomiędzy różne zespoły, nie dzielimy projektów na pyrialdy kawałków, karząc czekać na efekty w nieskończoność. Konkurencja nie śpi. Nasza też.

Współpraca na próbę? Nie damy Ci próbnych projektów, próbnych tekstów, dziesiątek koncepcji graficznych i czegokolwiek na próbę. Chcesz zobaczyć co potrafimy? Zobacz nasze portfolio.

Jesteśmy profesjonalistami i szanujemy Twój i swój czas.

Nie jesteś pewien, czy spełnimy Twoje oczekiwania? Napisz nam czego oczekujesz. Możesz tutaj: