Tegoroczna prelekcja „Prawne wyzwania działu marketingu” Agnieszki Rudnickiej, odbędzie się 14 lutego 2020 r. o godz. 14:00 w Hali F, w sali konferencyjnej O29. Podczas targów reklamy RemaDays 2020 w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 12-14 lutego 2020 r., będziemy gościć jako jeden z prelegentów na szkoleniach bezpłatnych.

Podczas prelekcji omówimy szereg prawnych aspektów działań podejmowanych przez dział marketingu. Poruszymy kwestie, takie jak:
– przepisy RODO, czyli jak w zgodzie z prawem gromadzić i przetwarzać dane osobowe.
– programy lojalnościowe, czyli jak nie zostać posądzonym o organizację loterii bez koncesji.
– współpraca z influencerami, czyli jak nie wpaść w pułapkę prawną.
– prawa autorskie do projektów graficznych, zdjęć, tekstów i innych materiałów marketingowych – czyli jak zabezpieczyć prawa autorskie do materiałów pochodzących od innych twórców.

Współczesny marketingowiec stoi przed wieloma wyzwaniami, nie tylko natury skuteczności działań, ale również zgodności działań z wymogami prawnymi.

Marketing sięga po coraz więcej narzędzi, aby wyprzedzić konkurencję w biegu po sukces.

Prawo polskie w wielu aspektach (np. w dziedzinie prawa autorskiego) jest na wczesnym etapie rozwoju. Natomiast świadomość prawna właścicieli małych firm lub osób zarządzających małymi firmami, zaczyna się rozwijać coraz bardziej, zwłaszcza na skutek rosnącej konkurencji.

Firmy bronią, coraz skuteczniej, swojej własności intelektualnej, znaków towarowych, pomysłów reklamowych oraz wszystkiego, co może zapewnić przewagę konkurencyjną na rynku.

Ale warto pamiętać, aby nie zapomnieć się w tej gonitwie i skutecznie chronić efekty własnej pracy oraz podejmować działania w świadomy i bezpieczny sposób. Skutki działań niezgodnych z prawem, mogą okazać się tragiczne dla losu firmy.

Udział w naszej prelekcji pomoże Ci skutecznie uporządkować kwestie prawne w dziale marketingu Twojej firmy oraz w sposób bardziej świadomy podejmować decyzje.

Mamy świetną wiadomość! Jeśli skontaktujesz się z nami – możesz otrzymać darmową wejściówkę na targi RemaDays oraz na naszą prelekcję.

Koniecznie napisz na info@pixel8.pl i poproś o darmowy bilet.

Darmowe wejściówki rozdajemy do 1 lutego 2020 r.

Zapraszamy!

Foto: Obraz jessica45 z Pixabay

Related Articles